درباره طراحی جدید بغبغو و صحبتی با تمام خوانندگان

توسط بغبغو

“و بالاخره بعد از وقفه‌ای نسبتا طولانی، بغبغو با ظاهری تازه برگشته تا پرانرژی‌تر از گذشته، به فعالیت خودش ادامه بده… و بدون شک، بیش از پیش نیازمند فعالیت و همکاری شماست.”

خب؛ من که خیلی خوشحالم! شما هم همینطور؟! :))

*قبل از هر چیز، درخواستم اینه که اگر از مرورگر اینترنت‌اکسپلورر استفاده می‌کنید، همین حالا دست به کار بشید و یه مرورگر خوب برای خودتون دست و پا کنید. (+ یا +). تصاویر و کد‌های بیشتر، حجم سایت رو در این مرورگر بالا برده و بسیاری از افکت‌ها نیز دیده نمیشه.

ظاهر قدیمی↑  –  ظاهر جدید↓

و اما توضیحی در مورد بخش‌ها، قابلیت‌ها و ویژگی‌های تازه‌‌ی سایت:

بغ‌بغ نیوز: اخبار سایت در این بخش منتشر میشه، مثل مطلب فعلی. خیلی به همین جایی نیاز بود.

سلامت: لازم به توضیح نیست که در این بخش مطالب مرتبط با سلامت و تندرستی منتشر میشه. البته مخصوصا اسم «سلامت» رو نیاوردم که بتونم مطالبی خارج از این حوزه (مثلا مطالب علمی غیر مرتبط با سلامت) هم منتشر کنم و محدودیتی از این نظر وجود نداشته باشه. در ضمن تحلیل و نتایج نظرسنجی‌ها هم در این قسمت قرار می‌گیرن. از افراد علاقه‌مند، برای فعالیت در این بخش (مطالب مرتبط با سلامت)، دعوت به عمل می‌آید. در صورت تمایل با من تماس بگیرید.

تبلیغات: اضافه شدن بخش تبلیغات، فقط در جهت پیشرفت بغبغو صورت گرفته و [اندک] درآمد حاصل نیز صرف تامین هزینه‌های سایت و تهیه‌ی جوایز مسابقات میشه.

اضافه کردن تصویر به نظر: از این به بعد می‌تونید خودتون، به طور مستقیم عکس چیزی رو که با کمک آموزش‌های سایت ساختید، همراه با نظرتون بفرستید و به این ترتیب خیلی فعال‌تر در قسمت نظرات شرکت کنید.

سایر تغییرات: علاوه بر تغییر فونت پیش‌فرض نوشته‌ها، اندازه‌شون رو به قدر کافی درشت کردم تا خیلی راحت و سریع خونده بشن* و به چشم هم فشار نیاد.

بخش‌ لینک‌های خوشمزه به دلیل ناکارآمد بودن (= عدم وجود مطالب مرتبط با این وبلاگ، در وب فارسی) به زودی حذف میشه. درعوض در آینده بخش‌ (یا بخش‌های) تازه‌ای به ستون کناری اضافه میشه که جبران ابزارک‌های حذف شده خواهد بود.

سرعت بارگزاری صفحات هم به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کرده و استفاده از تصاویر رو (در پوسته‌ی سایت) به حداقل رسوندم.

بخش انبار – که ناقص مونده بود – موقتا حذف شده و به زودی تکمیل میشه و برمی‌گرده. توییتر هم که کلا بی‌ربط بود، حذف شد.

حرف آخر: تهیه‌‌ی آموزش و بروزرسانی منظم این سایت، کاری نیست که از عهده‌ی یک نفر و به تنهایی بربیاد. اگه طرفدار بغبغو هستید و دوست دارید که همیشه فعال و پرانرژی باشه، منظم آپدیت بشه و هر روز مطالب تازه داشته باشه؛ لازمه که باهاش همکاری کنید و اگه آموزشی دارید با همه به اشتراک بزارید تا اینطوری بقیه هم آموزش‌هاشون رو با شما به اشتراک بزارن و یه وبلاگ گروهی داشته باشیم. سری به صفحه‌ی «ارسال آموزش» بزنید و بیشتر با این موضوع آشنا بشید.

♥ خب نطرتون راجع به ظاهر جدید بغبغو چیه؟

» از دوستان خوبم، بابک محمودی، سالار کابلی و امیرعباس عبدالعلی، به خاطر همه‌ی راهنمایی‌هایی که به من داشتن، تشکر می‌کنم.